KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17536565
nr 1753 6565
Lennart Roupe
(f. 1918), Sverige
Signerad Roupé, daterad Fogdö 1934. Blandteknik, bildmått: 43x57 cm, yttermått inklusive ram: 61x78
Lennart Roupe, svensk målare, tecknare och grafiker född 1918.
Utrop:
500 kr
måndag 19 januari 2026
kl 20:03:15
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Lennart Roupe
Läs mer om Lennart Roupe